Milrem

Ettevõttest

Milrem LCM on kaitsetööstusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on elutsükli haldusteenuse pakkumine soomus- ning rivitehnikale. Ettevõtte suurim klient on Eesti Kaitsevägi, mille soomukeid XA-180 ja XA-180 remondib Milrem LCM.

Lisaks elutsüklihaldusele teeb ettevõte ka projektipõhiseid töid, sealhulgas vee- ja maismaasõidukite ballistilise kaitse tagamine ning mitmesugused eriprojektid, näiteks otsese tagasisidega laskesihtmärkide projekteerimine ja tootmine.

Omanikud

Patria

Patria on usaldusväärne tehnoloogiatootja ning elutsükli haldusteenuse pakkuja kaitse-, turva- ja lennundussektoris. Patria omanikeks on Soome riik (50,1%) ning Norra Kongsberg Defence & Aerospace AS (49,9%). Grupis töötab ligikaudu 2800 inimest.

Mootor Grupp

Mootor Grupp ühendab transpordisektori ettevõtteid, mis tegelevad kvaliteetse reisijateveo ja kullerteenuse pakkumisega, bussijaamade opereerimisega, busside remondi ja hooldusega ning nutikate transpordilahenduste väljatöötamisega. Mootor Gruppi kuuluvad Lux Express, Eesti Buss, SEBE, Cargobus, Busland, T grupp, Milrem ja Turnit.

Partnerid