Milrem

PASI XA-180 ja XA-188

Alates 2014. aastast pakub Milrem LCM hankelepingu alusel masinate ja sõidukite elutsükli haldusteenust Eesti Kaitseväele.
Vaata edasi

CV9035EE

Milrem LCM pakub alates 2018. aastast elutsükli haldusteenust Eesti Kaitseväe lahingmasinatele CV9035EE koostöös sõidukite tootja BAE Systems Hägglundsiga.
Vaata edasi

Kaitseväe rivitehnika

2014. aastast alates hooldab ja remondib Milrem LCM Eesti Kaitseväe rivitehnikat, sealhulgas järgmisi sõidukeid: Mercedes-Benz, DAF, MAN, BV206, Kögel, KRAZ ja Alvis Mamba.
Vaata edasi

Käsitulirelvade elutsüklihaldus

Pakume kõiki (käsituli)relvade elutsükliks vajalike teenuseid nii kaitseväele kui tsiviilsektorisse, mille alla läheb näiteks garantiitööd, remont, hooldus, konserveerimine, konfigureerimine ja utiliseerimine.
Vaata edasi

Agregaatide remont

Milrem LCM omab pikaajalist suurte diiselmootorite ja manuaalkäigukastide remondi kogemust. Kliendirahulolu ja masinate töökindluse tagamiseks pööratakse tähelepanu kõikidele sõlmedele, mis tagavad mootorite ja käigukastide tõrgeteta töö.
Vaata edasi

Soomuskeevitus ja keretööd

Ettevõttel Milrem LCM on pikaajaline rasketehnika keretööde kogemus. Koostöös partneritega tehakse ka kere värvimist, sh suuremõõtmeliste sõidukite ja seadmete värvitöid.
Vaata edasi

Varuosade hankimine ja taastamine

Milrem LCMi varuosade osakond tegeleb pideva varuosade seirega, et kliendile oleks tagatud kiireima tarneaja ja odavaima hinnaga kvaliteetne varuosa.
Vaata edasi