Milrem

Registreerimisteabe kontrollimine

Patria töötleb oma klientide, sidusettevõtete ja töötajate isikuandmeid äritegevusega seotud ülesannete täitmisel. Patria peab oluliseks teha kõiki isikuandmete töötlemise toiminguid seaduslikult ja usaldusväärselt. Patria kaitseb saadud isikuandmeid halduslike ja tehniliste vahenditega vastavalt andmete privaatsust puudutavatele eeskirjadele.

Andmesubjektidel on õigus pääseda ligi andmetele, mida nende kohta on kogutud. Taotlused tuleb esitada kirjalikult.

Teabenõude avaldused edastatakse andmesubjektile isiklikult. Andmesubjektil on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist.

Lae alla teabenõude vorm.

Kontaktinfo, kuhu vorm saata.

Registreerimisteabe taotlus kontrollimiseks Soomes

Andmesubjekt saab isiklikult esitada kontrollitaotluse järgmistes Patria kontorites: Helsingi, Hämeenlinna, Tampere või Halli. Kontori vastuvõtulaud tuvastab andmesubjekti isiku ja võtab vastu taotlusvormi. Andmesubjekti isiku tuvastamiseks heaks kiidetud ametlikud dokumendid on järgmised: ID-kaart, pass või juhiluba.

Registreerimisteabe kontrollitaotlus, mis hõlmab välisasutusi

Patria välisasutusi, nagu Milrem LCM (Eesti), Patria Helicopters AB (Rootsi) ja Patria Helicopters AS (Norra), puudutavad teabenõuded tuleb esitada aadressil info@patria.fi.

Teabenõude avaldused edastatakse andmesubjektile kirjalikult. Andmesubjektil on õigus nõuda teda puudutavate ebatäpsete isikuandmete parandamist.